#CastMeComp

Here at Do or Die Studios, we have been looking into ideas on how we can support creatives and local communities through these

uncertain times. 

 

Thats why we created the #CastMeComp - A competition which will allow actors to keep active and learning, writers scribbling, Industry professionals seeing new talent and enable us to help charities who are in critical need.

Information

Co to jest fala ciepła, podczerwień?


Podczerwień to fragment widma słonecznego, który każdego dnia dociera na Ziemię. Nawet zimą w słoneczny dzień jesteśmy w stanie poczuć ciepło Słońca. To jest właśnie fala podczerwieni.
Czy ogrzewanie podczerwienią jest zdrowe?


Tak! Obcujemy z podczerwienią każdego dnia. Podczerwień emitowana przez panele OXYLY ma korzystny wpływ na zdrowie nasze, jak również na kondycję budynku w jakim pracują. W panelach OXYLY nie emisji niezdrowych dla człowieka ultrafioletu i mikrofal.
Jaka jest długość fali w panelach OXYLY


Nasze panele grzewcze emitują falę w zakresie długości 7-15 µm, co odpowiada promieniowaniu IR-C.
Jaka jest temperatura powierzchni paneli OXYLY


Temperatura paneli grzewczych jest bezpośrednio związana z długością emitowanej fali ciepła. W naszych panelach tempeartura powierzchni nie przekracza 105°C, co stanowi bezpieczeństwo stosowania nawet w domach drewnianych (temperatura zapłanu drewna to ponad 200°C.
Czy panele OXYLY świecą podczas pracy?


Nie, poza przyjemnym uczuciem ciepła w żaden iny sposób nie widać, że panele pracują.
Czy poradzę sobie z samodzielnym montażem?


Jeśli tylko potrafisz obsłużyć wiertarkę bez problemu poradzisz sobie z zamontowaniem paneli OXYLY. Podpięcie elektryczne dzięki naszym unikalnym rozwiązaniom również nie stanowi problemu. Na każdym etapie montaż możesz się skontaktować z naszymi specjalistami.
Gdzie można montować panele OXYLY


Praktycznie wszędzie! Na ścianie, suficie a nawet na skosach!
Czy mogę sterować pracą paneli zdalnie?


Oczywiście! Panele OXYLY serii WFpro posiadają wbudowaną funkcję sterowania z poziomu smartfona. Wystarczy, że posiadasz w domu sieć wi-fi.
Jaka jest żywotność paneli OXYLY?


Panele podczerwieni OXYLY są niskotemperaturowym źródłem ciepła, nie mają w środku grzałek, ani przewodów grzewczych. W związku z powyższym nie są wysilone, więc mogą być długowieczne. Szacunkowy czas bezawaryjnej pracy paneli wynosi ponad 80 lat. Nasze pierwsze pracują bezawaryjnie już od kilkunastu lat!
Czy mogę dostać dofinansowanie przy montażu paneli OXYLY?


Tak, panele grzewcze OXYLY traktowane są jako ekologiczne źródło ciepła, więc można na ich montaż dostać dofinansowanie. O szczegóły należy dopytać w swoim urzędzie miasta w wydziale ochrony środowiska.

Past judges

Past winners

1/7

BE THE FIRST TO KNOW

Early access to CastMeComp tickets, workshops and discount.

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter